Immusec
PL | EN
Aktualności

Security Dream Team – IMMUSEC rośnie dwukrotnie

15.11.2017
|
IMMUSEC
Udostępnij:

W 2017 roku zespół  IMMUSEC urósł dwukrotnie. Nasza 30-osobowa drużyna tworzy jeden z najbardziej doświadczonych zespołów ds. cyberbezpieczeństwa w Polsce.

W IMMUSEC od ponad 10 lat wspieramy firmy na każdym etapie budowania bezpiecznego biznesu. Przez ten czas zrealizowaliśmy 275 projektów w największych polskich firmach, przeszkoliliśmy 840 osób i pracowaliśmy dla niemal 200 klientów (zadowolonych!). Aby zagwarantować najwyższą jakość naszych usług, poddaliśmy firmę certyfikacji ISO 27001, która określa zasady bezpiecznego zarządzania informacją.

2017 – rozwój portfolio usług i zespołu

Naszą firmę tworzą międzynarodowi eksperci od zarządzania bezpieczeństwem informacji, twórcy działów bezpieczeństwa w czołowych firmach konsultingowych, doświadczeni w sektorze technologicznym menedżerowie rozwoju biznesu, byli szefowie bezpieczeństwa w największych instytucjach, certyfikowani etyczni hackerzy, audytorzy, inżynierowie infrastruktury i bezpieczeństwa IT, informatycy śledczy oraz silny dział wsparcia administracyjnego.

Rok 2017 upływa pod znakiem rozwoju naszej oferty. Celem jest dostarczenie  firmom bezpieczeństwa w ujęciu 360. Rozszerzamy portfolio przede wszystkim w obszarach:

– doradztwa w zakresie zgodności z RODO/GDPR,

– wdrażania oraz integracji zabezpieczeń w środowisku klienta z wykorzystaniem technologii naszych partnerów

– monitorowania i reagowania na incydenty bezpieczeństwa (SOC/SIEM) oraz

– nowych narzędzi informatycznych wspierających wykrywanie podatności i luk w systemach.

Budowę innowacyjnych rozwiązań wspiera dział badań i rozwoju (R&D). W tym roku wdrożyliśmy również nową strategię marketingową i strategię komunikacji.

Bezpieczeństwo dla firm bez względu na wielkość

„Do tej pory pracowaliśmy głównie z dużymi firmami, ale jesteśmy przekonani, że bezpieczeństwo firmy jest kluczowe z punktu widzenia wszystkich – również małych i średnich przedsiębiorstw – komentuje Radek Kaczorek, CEO IMMUSEC. – Dlatego też zdecydowaliśmy o rozbudowie zespołu i stworzeniu dream teamu w zakresie bezpieczeństwa. Mogę z dumą powiedzieć, że naszą firmę tworzy teraz śmietanka fachowców w zakresie cybersecurity w Polsce”.

Liczba cyberzagrożeń rośnie ponad 70% rok do roku, a koszty ponoszone przez firmy na świecie w związku z cyberatakami wzrosły w ciągu ostatniego roku aż o 34%.

71% ataków cyberprzestępców jest skierowanych w małe firmy, które posiadają cenne dane i są słabo zabezpieczone. Hackerzy kradną dane kart płatniczych, informacje handlowe, podmieniają dane kontrahentów, szyfrują dyski żądając okupu. Ataki ransomware to dzisiaj ponad 90% ataków hakerskich. Zlecenie takiego ataku na czarnym rynku kosztuje tylko $400 USD, czyli jest w zasięgu większości konkurentów nawet w sektorze mikroprzedsiębiorstw. Średni czas wykrycia incydentu przekracza 280 dni.

Nic więc dziwnego, że 58% firm z sektora MSP dostrzega potrzebę inwestowania w bezpieczeństwo. Wychodzimy im naprzeciw.

Panie i Panowie, przed Wami Security Dream Team – (prawdopodobnie 🙂 ) najlepszy zespół security w Polsce. Ludzie, którzy się ransomware nie kłaniają – IMMUSEC!

Udostępnij:

Twitter @IMMUSEC

Nasze biura

offices

Kontakt:

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa, Polska
Tel. +48 22 3797470
Fax. +48 22 3797479
Email: biuro@immusec.com