Immusec
PL | EN

Zespół zarządzający

Radek Kaczorek

CEO, Prezes Zarządu. CISSP, CRISC, CISA, CIA

Ekspert w dziedzinie ładu i nadzoru w informatyce, zarządzaniu ryzykiem i bezpieczeństwem informacji, Audytor systemów informatycznych. W latach 2005 – 2009 Prezes Zarządu ISACA w Polsce. Współtwórca działów audytu systemów informatycznych i bezpieczeństwa w KPMG (1998 – 2004) oraz Deloitte (2005 – 2007). W latach 2007 – 2012 juror konkursu Lider Informatyki organizowanego przez Computerworld. Wykładowca Podyplomowych Studiów „Efektywne zarządzanie IT w przedsiębiorstwie” oraz „Zarządzanie cyberbezpieczeństwem” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Aktywny uczestnik projektu INDI Open Astronomy Instrumentation i twórca sterowników dla urządzeń wykorzystywanych w astrofotografii.

Jarosław Mazek

Jarosław Mazek - Dyrektor zarządzający, sprzedaż i integracja

Jarosław Mazek odpowiada w IMMUSEC za obszary sprzedaży, marketingu oraz rozwoju oferty konsultingowej i integratorskiej firmy. W IMMUSEC od marca 2016 roku, początkowo jako dyrektor odpowiedzialny za sprzedaż usług doradczych firmy. Wcześniej był wiele lat menedżerem w spółkach finansowych. Ponad 10 lat pracował w spółce Opera TFI, od początku jej działalności. Pracował kolejno jako analityk finansowy, następnie jako specjalista a później dyrektor odpowiedzialny za rozwój biznesu i marketing. Później ponad 3 lata pełnił funkcję członka zarządu odpowiedzialnego za sprzedaż i rozwój portfolio produktowego. Zarządzał kilkunastoosobowym zespołem. Pracował także w spółce SkyCash i zakładał startup finansowy Fund Team. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość, o specjalizacji Bankowość Inwestycyjna.

Anna Kłoda

Dyrektor - finanse i administracja

W IMMUSEC od 2012, początkowo jako kierownik biura. Certyfikowany Agile PM (APMG International). Odpowiedzialna za obszary finanse, administracja, HR. Odpowiada również za rachunkowość projektową. Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego na kierunku politologia oraz studiów podyplomowych Zarządzanie  Zasobami IT na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych na Politechnice Warszawskiej. Wcześniej pracowała w branży rekrutacyjnej i specjalizowała się w pozyskiwaniu kandydatów w branży finansowej. Prywatnie interesuje się kryminalistyką i awioniką.

Twitter @IMMUSEC

Nasze biura

offices

Kontakt:

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa, Polska
Tel. +48 22 3797470
Fax. +48 22 3797479
Email: biuro@immusec.com

Posiadamy certyfikat ISO