Immusec
PL | EN

Zespół zarządzający

Radek Kaczorek

CEO, Prezes Zarządu. CISSP, CRISC, CISA, CIA

Ekspert w dziedzinie ładu i nadzoru w informatyce, zarządzaniu ryzykiem i bezpieczeństwem informacji, Audytor systemów informatycznych. W latach 2005 – 2009 Prezes Zarządu ISACA w Polsce. Współtwórca działów audytu systemów informatycznych i bezpieczeństwa w KPMG (1998 – 2004) oraz Deloitte (2005 – 2007). W latach 2007 – 2012 juror konkursu Lider Informatyki organizowanego przez Computerworld. Wykładowca Podyplomowych Studiów „Efektywne zarządzanie IT w przedsiębiorstwie” oraz „Zarządzanie cyberbezpieczeństwem” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Aktywny uczestnik projektu INDI Open Astronomy Instrumentation i twórca sterowników dla urządzeń wykorzystywanych w astrofotografii.

Andrzej Różański

Dyrektor Zarządzający odpowiedzialny za sprzedaż i rozwiązania

Andrzej posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży ICT w sprzedaży rozwiązań, rozwoju strategii marketingowej, a także zarządzaniu operacjami i rozwoju biznesu poprzez przejęcia.

Był wiceprezesem firmy integratorskiej Integrated Solutions (część Grupy Orange), którą tworzył od podstaw. Zarządzał licznymi zespołami; wprowadził na rynek portfolio rozwiązań z obszaru cyberbezpieczeństwa, zintegrowanej komunikacji oraz infrastruktury IT oferowanej w modelu usługowym. Pasjonuje go cyberbezpieczeństwo, wspiera organizacje jak bezpiecznie przetwarzać dane oraz skutecznie reagować na incydenty bezpieczeństwa.

Posiada kompleksową wiedzę o zarządzaniu przedsiębiorstwem w obszarach organizacji, finansów i komunikacji. Jest absolwentem Francusko-Polskiej Wyższej Szkoły Nowych Technik Informatyczno-Komunikacyjnych. Prywatnie jest entuzjastą narciarstwa alpejskiego  i wspinaczek górskich.

Justyna Solak-Rzytki

Dyrektor zarządzający - doradztwo, wdrożenia i monitorowanie bezpieczeństwa

Ekspert w dziedzinie ładu i nadzoru w informatyce. W latach 2013-2017 dyrektor informatyki i bezpieczeństwa mBanku Hipotecznego S.A. W latach 2008-2013 szef działu systemów informacyjnych bankowości detalicznej mBanku S.A. W latach 2005 – 2017 odpowiedzialna za szereg strategicznych projektów wdrożeniowych w Grupie mBanku. Absolwentka Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Posiada certyfikat ITIL Expert. Prywatnie interesuje się zagadnieniami sztucznej inteligencji (machine learning, deep learning, NLP). W wolnych chwilach trenuje pływanie i dużo czyta.

Krzysztof Bińkowski

Dyrektor - centrum monitorowania i reagowania. CEH, ECIH, CPTE, ECSA, CLFE, MCSE, MCT, CEI.

Ekspert w zakresie bezpieczeństwa systemów IT, Windows z blisko 20-letnim doświadczeniem w obszarze informatyki i bezpieczeństwa informacji. Ekspert informatyki śledczej. W latach 2007-2010 – członek zarządu ISSA w Polsce. Autoryzowany trener firm Microsoft, EC-COUNCIL, MILE2 prowadzi szkolenia z zakresu bezpieczeństwa informacji i etycznego hakingu. Prelegent na konferencjach i seminariach z dziedziny bezpieczeństwa i informatyki śledczej (TAPT – Techniczne Aspekty Przestępczości Teleinformatycznej, SEMAFOR, ADVANCED THREAT SUMMIT, inne). Posiada certyfikaty, między innymi: CEH, ECIH, CPTE, ECSA, CLFE, MCSE, MCT, CEI.

Anna Kłoda

Dyrektor - finanse i administracja

W IMMUSEC od 2012, początkowo jako kierownik biura. Certyfikowany Agile PM (APMG International). Odpowiedzialna za obszary finanse, administracja, HR. Odpowiada również za rachunkowość projektową. Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego na kierunku politologia oraz studiów podyplomowych Zarządzanie  Zasobami IT na Wydziale Elektroniki i Technik Informcyjnych na Politechnice Warszawskiej. Wcześniej pracowała w branży rekrutacyjnej i specjalizowała się w pozyskiwaniu kandydatów w branży finansowej. Prywatnie interesuje się kryminalistyką i awioniką.

Dominik Miklaszewski

Zastępca dyrektora - rozwój technologii i usług

Ekspert bezpieczeństwa informacji i systemów teleinformatycznych z blisko 20-letnim stażem. Zaczynał jako administrator systemów UN*X na Politechnice Szczecińskiej, kontynuował karierę jako członek CSIRT i Business Continuity RT dla firmy z Top500 w USA. Inżynier rozwiązań bezpieczeństwa w IBM Polska, a także szef bezpieczeństwa jednego ze specjalistycznych banków w Polsce.

Twitter @IMMUSEC

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje.Kontakt:

ul. Sarmacka 12F
02-972 Warszawa, Polska
Tel. +48 22 3797470
Fax. +48 22 3797479
Email: biuro@immusec.com

Posiadamy certyfikat ISO