Immusec
PL | EN

Kariera

Specjalista ds. content marketingu

Poszukujemy osoby, która wesprze IMMUSEC na stanowisku

SPECJALISTA DS. CONTENT MARKETINGU

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i aktualizacja materiałów na potrzeby komunikacji zewnętrznej (strona internetowa, mailingi, social media, webinary, materiały drukowane) i wewnętrznej
  • Administrowanie treścią w mediach społecznościowych firmy (LinkedIn, Facebook, Twitter, YouTube)
  • Organizowanie udziału firmy w imprezach marketingowo-sprzedażowych (konferencje, targi, spotkania)
  • Dbanie o oprawę wizualną materiałów informacyjnych, promocyjnych i reklamowych
  • Bliska współpraca z zespołem sprzedaży w celu wspierania produktów i strategii sprzedaży
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (agencjami, dziennikarzami, mediami)
  • Wsparcie Kierownika Marketingu w zakresie bieżących kampanii
  • Udział w działaniach promocyjnych i marketingowych produktów i usług firmy na rynku
  • Systematyczna analiza i ewaluacja efektywności prowadzonych działań marketingowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych
  • Lekkie pióro i doświadczenie w copywritingu w ramach kampanii lead generation
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność i terminowość, rzetelność, systematyczność
  • Chęć rozwoju i podnoszenia własnych kompetencji
  • Kreatywność, inwencja twórcza
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane zainteresowanie zagadnieniami cyberbezpieczeństwa.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oraz możliwość poszerzania kwalifikacji
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Pracę z klientami z różnych branż i sektorów
  • Udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych.

Twitter @IMMUSEC

Nasze biura

offices

Kontakt:

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa, Polska
Tel. +48 22 3797470
Fax. +48 22 3797479
Email: biuro@immusec.com