Immusec
PL | EN

Kariera

Prawnik/RODO

Poszukujemy osoby, która wesprze IMMUSEC – Security Dream Team na stanowisku

PRAWNIK / RODO

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie prawne projektów z zakresu dostosowania do wymogów Rozporządzanie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) realizowanych dla Klientów;
  • Udział w projektach wdrożeniowych z zakresu ochrony danych osobowych,
  • Wsparcie procesów negocjacji umów z Klientami w zakresie ochrony danych osobowych
  • Udzielanie opinii prawnych i rekomendacji dotyczących procesów przetwarzania danych osobowych oraz zgodności przetwarzania danych osobowych z przepisami prawa,
  • Monitorowanie zmian w regulacjach prawnych dotyczących ochrony danych osobowych,

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczne doświadczenie w obsłudze prawnej klientów korporacyjnych
  • Znajomość przepisów związanych z ochroną danych osobowych oraz bezpieczeństwem systemów informatycznych
  • Motywacja do rozwoju i zdobywania doświadczenia w obszarze danych osobowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Pracę z klientami z różnych branż i sektorów
  • Udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych.

Twitter @IMMUSEC

Nasze biura

offices

Kontakt:

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa, Polska
Tel. +48 22 3797470
Fax. +48 22 3797479
Email: biuro@immusec.com

Posiadamy certyfikat ISO