Immusec
PL | EN

Kariera

Inżynier bezpieczeństwa IT

Poszukujemy inżyniera, który wesprze zespół cyberbezpieczenstwa IMMUSEC.

Zakres obowiązków:

  • Analiza zagrożeń zewnętrznych i wewnętrznych obszaru cyberbezpieczeństwa
  • Aktywny udział w pracach projektowych jako realizator zadań technicznych w zakresie instalacji, konfiguracji i kompilacji oprogramowania open source
  • Praca wdrożeniowa w środowisku wirtualizatorów komercyjnych i open source
  • Administracja i rozwiązywanie problemów na poziomie zarządzania złożonym systemem informatycznym
  • Doradztwo w zakresie wdrożeń rozwiązań informatycznych obszaru monitorowania bezpieczeństwa IT.

Wymagania i oczekiwane umiejętności:

  • Min. 2 lat doświadczenia w pracy jako administrator systemów bezpieczeństwa IT, udział jako SME w projektach wdrożeniowych
  • Znajomość rozwiązań do monitoringu bezpieczeństwa systemów operacyjnych, baz danych, ruchu sieciowego
  • Znajomość protokołów komunikacji internetowej od warstwy 3 do 7-mej
  • Wcześniejsze doświadczenie w utrzymaniu rozwiązań systemowych (Linux, UNIX)
  • Znajomość obszaru kryptografii, infrastruktury klucza publicznego
  • Znajomość firewalli (od warstwy pakietowej do aplikacyjnej)
  • Umiejętność pracy w zespołach projektowych
  • Świadectwa ukończenia szkoleń w zakresie technologii bezpieczeństwa IT
  • Ukończone studia informatyczne na poziomie co najmniej licencjata
  • Dostateczna znajomość języka angielskiego gwarantująca użyteczność w projekcie dokumentacji w j. angielskim i pracy ze wsparciem technologicznym dostawców rozwiązań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Pracę z klientami z różnych branż i sektorów
  • Udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych.

Twitter @IMMUSEC

Nasze biura

offices

Kontakt:

ul. Chłodna 52
00-872 Warszawa, Polska
Tel. +48 22 205 4800
Email: biuro@immusec.com