Immusec
PL | EN

Kariera

Audytor bezpieczeństwa IT

Poszukujemy audytorów bezpieczeństwa, którzy pragną realizować swoje aspiracje zawodowe jako eksperci audytu IT wspierający naszych klientów.

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie analiz i oceny stosowania procedur i systemu kontroli wewnętrznej,
  • Przeprowadzenie oceny procedur zarządzania ryzykiem,
  • Przeprowadzenie oceny zarządzania procesami oraz proponowanie usprawnień i optymalizacji procesów,
  • Przygotowywanie raportów z audytów, wskazywanie ryzyk,
  • Realizacja powierzonych zadań z zachowaniem uzgodnionych harmonogramów, budżetów i wymogów jakościowych,
  • Raportowanie kierownikowi projektu postępu prac oraz napotykanych trudności mogących wpłynąć na jakość i terminowość prowadzonych projektów,
  • Identyfikacja szans nawiązania lub pogłębienia współpracy z istniejącymi i potencjalnymi klientami.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w realizacji usług doradczych z zakresu bezpieczeństwa informacji, audytu systemów informatycznych, audytu wewnętrznego,
  • Praktyczna znajomość obowiązujących standardów i norm z zakresu audytu i  bezpieczeństwa informacji, w szczególności ISO/IEC 27001, ISO/IEC 22301, ISO/IEC 31000, COBIT, ITIL,
  • Motywacja do pogłębiania wiedzy i uczenia się,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność realizacji kilku zadań równocześnie,
  • Doskonała organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zorientowanie na cel,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i łatwość komunikacji,
  • Posiadanie certyfikatów zawodowych jest dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji,
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznie rozwijającym się środowisku,
  • Pracę z klientami z różnych branż i sektorów,
  • Udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych.

Twitter @IMMUSEC

Nasze biura

offices

Kontakt:

ul. Chłodna 52
00-872 Warszawa, Polska
Tel. +48 22 205 4800
Email: biuro@immusec.com