Immusec
PL | EN
Aktualności

IMMUSEC Partnerem Merytorycznym ADVANCED THREAT Summit 2018

30.10.2018
|
IMMUSEC
Udostępnij:

 

W pierwszej połowie listopada czekają nas dwa istotne wydarzenia. Najpierw zgodnie z harmonogramem wdrożenia unijnej Dyrektywy NIS poznamy listę operatorów usług kluczowych. Następnie IMMUSEC już po raz trzeci weźmie udział w jednej z największych konferencji o cyberbezpieczeństwie w Polsce.

 

 

W dniach 13-14 listopada spotkacie nas na konferencji ADVANCED THREAT SUMMIT 2018, która dla środowiska cybersecurity należy do najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. Piąta edycja została zaplanowana w myśl hasła: „Cyberbezpieczeństwo w dobie automatyzacji i sztucznej inteligencji”. Zjawiska te coraz częściej wkraczają do codziennej rzeczywistości biznesowej przedsiębiorstw, toteż uczestnicy oraz prelegenci podejmą dyskusję  m.in. o tym:

AT Summit to spotkanie, które od pięciu lat gromadzi liczne grono menedżerów cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa IT z dużych i średnich podmiotów działających w Polsce, w obszarach takich jak:  finanse i bankowość, e-commerce, usługi, telekomunikacja, utilities, sektor publiczny. Co roku w konferencji bierze udział wielu gości specjalnych, ekspertów międzynarodowych oraz polskich praktyków, zajmujących się kwestiami bezpieczeństwa teleinformatycznego.

W tegorocznej edycji IMMUSEC pojawi się na konferencji w roli Partnera Merytorycznego. Nasz Ekspert ds. Bezpieczeństwa opowie o tym, jak wdrożyć strategię bezpieczeństwa, mając na względzie zgodność z przepisami Ustawy o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa.

Goście specjalni AT Summit 2018 to m.in.:

Organizatorami wydarzenia są Evention oraz ISSA Polska.

Zapraszamy do śledzenia naszego udziału w konferencji.

Udostępnij:

Twitter @IMMUSEC

Nasze biura

offices

Kontakt:

ul. Mokotowska 1
00-640 Warszawa, Polska
Tel. +48 22 3797470
Fax. +48 22 3797479
Email: biuro@immusec.com