Immusec
PL | EN
Aktualności

IMMUSEC na Gali UN Day 2018

18.10.2018
|
IMMUSEC
Udostępnij:

W poniedziałek 15 października 2018 roku odbyła się Gala UN Day 2018, organizowana przez działający z ramienia ONZ – Global Compact Network Poland, z udziałem IMMUSEC w roli Partnera Głównego.

Corocznie Global Compact Network Poland przyznaje nagrody wybitnym osobistościom, które w swojej działalności biznesowej, publicznej, naukowej, społecznej czy filantropijnej pozostają wierne idei zrównoważonego rozwoju. Z racji 70. rocznicy uchwalenia Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, w tym roku nagrody Architekt Rozwoju 2018 wręczono instytucjom. Kapituła przyznała 8 statuetek w kategorii ochrona praw człowieka, zaś jedną z nich – Stowarzyszeniu Miasta w Internecie i inicjatywie Latarnicy Polski Cyfrowej – wręczył Radosław Kaczorek, Prezes Zarządu IMMUSEC.

Prezes IMMUSEC Radosław Kaczorek wręcza statuetkę Architekt Rozwoju 2018 Stowarzyszeniu „Miasta w Internecie” podczas Gali UN Day 2018

 

Podczas Gali UN Day 2018, zorganizowanej w gmachu Ufficio Primo w Warszawie, nastąpiła także uroczysta inauguracja publikacji rocznego Raportu GCNP Yearbook 2018/2019, w którym – w ramach współpracy IMMUSEC z United Nations Global Compact – Prezes Radosław Kaczorek opowiada m.in. o aktualnych wyzwaniach dla bezpieczeństwa polskich firm, zgodności z regulacjami i etyce w biznesie:

Od 2007 roku wspieramy firmy na każdym etapie budowy bezpiecznego biznesu. Wiemy, jak sprawić, aby bezpieczeństwo informacji było skuteczne i proste. To nie tylko nasz zawód, ale również nasza pasja i dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie. IMMUSEC wdraża także na co dzień standardy etycznej pracy i normy zarządzania bezpieczeństwem informacji. Od 2013 roku posiadamy certyfikat ISO 27001, potwierdzający bezpieczeństwo informacji przetwarzanych przez firmę. Wszyscy nasi pracownicy zobowiązani są do przestrzegania Kodeksu Etyki. Wierzymy bowiem, że tylko odpowiedzialny i etyczny biznes – niezależnie od rozmiaru czy charakteru organizacji – może wspierać Cele Zrównoważonego Rozwoju.

Radosław Kaczorek, Prezes Zarządu IMMUSEC

W publikacji GCNP Yearbook 2018/2019 prezentowane są wszystkie projekty z lat 2017-2018 realizowane z partnerami biznesowymi i rządowymi. Zawiera ona prezentacje wydarzeń w oparciu o Cele Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable Development Goals) przyjęte przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2015 roku, a także ukazuje implementacje SDG wśród polskich członków UN Global Compact i partnerów.

IMMUSEC jest pierwszą polską firmą, którą reprezentanci ONZ wybrali na partnera merytorycznego projektów z obszaru cyberbezpieczeństwa. 30 sierpnia 2018 roku odbyło się spotkanie CEOs for Ethics, organizowane przez Global Compact Network Poland, podczas którego Prezes Radosław Kaczorek dzielił się wiedzą o dobrych praktykach z zakresu etycznego zarządzania przedsiębiorstwem.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie organizatora.

Udostępnij:

Twitter @IMMUSEC

Nasze biura

offices

Kontakt:

ul. Chłodna 52
00-872 Warszawa, Polska
Tel. +48 22 205 4800
Email: biuro@immusec.com