Immusec
PL | EN
Aktualności

IMMUSEC gościem ONZ na konferencji Ring The Bell For Gender Equality

06.03.2019
|
IMMUSEC
Udostępnij:

W najbliższy piątek Prezes IMMUSEC Radek Kaczorek wystąpi jako key-note speaker na konferencji „Ring The Bell For Gender Equality” organizowanej z ramienia ONZ przez Global Compact Network Poland na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych z okazji Dnia Kobiet. Prezes IMMUSEC przedstawi swoją perspektywę implementacji standardów etycznych w kontekście polityki równych szans i wzmacniania pozycji kobiet w biznesie.

Uroczystość odbędzie się 8 marca 2019 r., w godzinach 08:30 – 13:00 w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, ul. Książęca 4.

Ceremonialne uderzenie w dzwon odbędzie się równo o godzinie 09:00.

Wydarzenie stanowi część międzynarodowej inicjatywy, stworzonej przez United Nations Global Compact, UN Women, the Sustainable Stock Exchanges Initiative, International Finance Corporation, the World Federation of Exchanges oraz Women in ETFs. W zeszłym roku konferencja była zorganizowana w 65 krajach na Giełdach Papierów Wartościowych, skupionych w ramach the Sustainable Stock Exchanges Initiative, dla zwiększenia świadomości wagi wzmacniania ekonomicznej pozycji kobiet w działaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Podczas uroczystości także będzie zaprezentowana nowa publikacja pt. „CEOs for Ethics”, która powstała w wyniku współpracy IMMUSEC z Global Compact Network Poland w ramach inicjatywy na rzecz implementacji zasad etyki w organizacjach.

Zapraszamy do śledzenia relacji z wydarzenia na blogu.

Udostępnij:

Twitter @IMMUSEC

Nasze biura

offices

Kontakt:

ul. Chłodna 52
00-872 Warszawa, Polska
Tel. +48 22 205 4800
Email: biuro@immusec.com