Immusec
PL | EN

Career

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana pracą lub współpracą z IMMUSEC napisz do nas. Jesteśmy nową i dynamicznie rozwijającą się firmą, w której możesz zrealizować swoje aspiracje zawodowe i pomóc naszym Klientom… o ile tylko potrafisz wykazać się wiedzą, doświadczeniem i umiejętnością rozwiązywania problemów.

A jeśli brak Ci doświadczenia… napisz i przekonaj nas, że nie brak Ci motywacji żeby je zdobyć.

Aktualnie poszukujemy:

Zarejestruj się w bazie CV

Zarejestruj się w bazie CV

Zapraszamy do rejestracji w naszej bazie CV. Wysyłając swoją aplikację dostarczysz nam informacji na temat swoich umiejętności i oświadczenia. Dzięki temu będziemy mogli sie z Tobą skontaktować w momencie uruchamiania konkretnego projektu.

Zarejestrowane aplikacje przechowujemy przez 12 miesięcy. Wszystkie dane traktowane są jako poufne i przetwarzane wyłącznie na potrzeby realizacji procesu rekrutacji.  Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji przez IMMUSEC Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

  Contact:

  IMMUSEC Sp. z o.o.

  ul. Chłodna 52
  00-872 Warszawa, Polska
  Tel. +48 22 205 4800
  Email: biuro@immusec.com